search
top

Dostęp do usług prawnych

Usługi prawnej świadczone przez poszczególne kancelarie są kierowane zarówno dla klientów indywidualnych jak też dla firm. W przypadku firm bardzo ważna staje się stała obsługa prawna. Wynika to przede wszystkim z faktu, że w firmach muszą być w sposób stały opiniowanie poszczególnych umów czy też podpisywanych kontraktów.
Stałą obsługę prawną mogą zapewnić zarówno radcowie prawni, z którym podpisze się stałe umowy na pracę, którą realizuje radca prawny, jak też można również korzystać ze zdalnej obsługi. W przypadku korzystania z obsługi ze strony zewnętrznych firm można liczyć na nieco mniejsze koszty. Jednocześnie obsługa nie musi być realizowana w stały sposób a jedynie w momentach, gdy niezbędne jest skorzystanie z usług prawnika. Jednocześnie przy abonamentach można również korzystać z usług w ramach opłat jedynie za wykonane usługi. Taka forma współpracy bywa najkorzystniejsza dla małych firm.

Usługi prawne realizowane zdalnie

kancelaria radców prawnych

Zdalnie realizowane usługi prawne są coraz bardziej popularne a jednocześnie specjaliści wskazują, że możliwość wyprowadzenia pewnych usług poza firmę, gdy nie dotyczą one podstawowej działalności firmy jest wskazana. Pozwala to na obniżenie kosztów prowadzenia działań firmy.
Obsługę prawną realizowaną zdalnie może zapewnić zarówno adwokat jak też radca prawny. Jednocześnie obsługa prawna ze strony kancelarii może być również realizowana w sposób zdalny, czyli za pośrednictwem Internetu. Obecne możliwości, które daje Internet pozwala na zapewnienie usług, które mogą być realizowane znacznie bardziej wygodnie.

Koszty obsługi prawnej

Przy kosztach obsługi prawnej wiele zależy, czy są to koszty stałe czy też w ramach pojedynczych spraw. Przy pojedynczych poradach prawnych można liczyć na nieco mniejsze koszty w przypadku decydowania się na korzystanie z usług radców prawnych.
Jednocześnie usługi prawne mogą być również nieco tańsze w przypadku decydowania się na korzystanie z obsługi prawnej w formie stałych umów, w tym umów podpisywanych w ramach abonamentów.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top