search
top

Jedyna okazja, by strzelić do szefa

Nawet największy introwertyk ma czasem dość żmudnej pracy w biurze. Nawet w najlepszym zespole pracowników dochodzi do starć i napięć. Jednak to właśnie ludzie, z którymi pracujesz mają największy wpływ na Twoje samopoczucie w pracy. Dlatego warto spędzić z nimi trochę czasu na neutralnym gruncie.
Zosia z księgowości w roli aniołka Charlie’go
Dobrym pomysłem na poznanie współpracowników z innej strony jest organizacja imprez firmowych. Zamiast zwykłego biesiadowania w restauracji, na które wszyscy przychodzą z obowiązku, lepiej postawić na dobra zabawę. Coraz bardziej popularne jest organizowanie imprez tematycznych. Może to polegać na tym, że to uczestnicy przebierają się, np.: za postaci z Hollywood, lub też pracownicy zapraszani są w inny świat, np.: na zjazd przodowników pracy w czasach PRL-u, albo na amerykańskie ranczo. Wszystko zależy od pomysłowości, a dobra zabawa jest gwarantowana.

Impreza firmowa z dreszczykiem
Jeżeli w zespole pracowników przeważają młodzi ludzie, warto postawić na coś, co dostarczy adrenaliny do krwi. Tu również wybór jest duży. Może to być np.: paintball, czy obóz surwiwalowy. Tego typu rozrywki z pewnością dostarczą niezapomnianych wrażeń, będą też dużą próbą charakterów pracowników. Nie ważne jednak jaki typ imprezy wybierzemy. Ważne, że każda przyczyni się do zintegrowania zespołu i poprawy atmosfery w pracy. A to przełoży się na wyniki. I kto powiedział, że organizowanie imprez firmowych to nudne zajęcie?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Napisz odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

top